18.3 C
Prague
Neděle, 15. Září 2019, 22:24

Běžecký klub magazínu POLITIQ

Staňte se členy běžeckého STRAVA týmu magazínu POLITIQ a můžete s námi běhat za demokracii, svobodu a liberální otevřenou společnost, ať se nacházíte kdekoliv na světě! Pokud aplikaci STRAVA ještě nepoužíváte, můžete si ji pro iPhone i Android stáhnout zdarma.

Jak se přidáte do „Běžeckého klubu magazínu POLITIQ“? Je to jednoduché: pokud ještě aplikaci STRAVA nepoužíváte, stáhněte si ji a nainstalujte. Vytvořte si profil (nejjednodušší je přihlášení pomocí Facebooku). Potom dole v aplikaci klepněte na vyhledávání (symbol lupy) a zvolte záložku „Clubs“. Do políčka „Find a club…“ zadejte „Běžecký klub magazínu POLITIQ“ (zpravidla bude stačit vyťukat pár prvních písmen a klub se vám zobrazí). Pak už stačí stisknout velké oranžové tlačítko „Join“ a jste členy týmu. Přejeme vám krásný běh!

Máte už aplikaci nainstalovanou?
Náš tým najdete na adrese: https://www.strava.com/clubs/politiq-running.
Jezdíte na kole? Přidejte se i do našeho cyklistického klubu!

SLEDUJTE NÁS

5,690fanouškůTo se mi líbí
780sledujícíchSledovat
1,280sledujícíchSledovat

POLITIQ je nezávislý magazín, který svým čtenářům nabízí kvalitní obsah s těžištěm na zahraniční, především německá média. Abychom vám takový obsah mohli přinášet i nadále, jsme odkázáni na vaši pomoc.

Chci přispět

NEJČTENĚJŠÍ

Nechcete zmeškat žádný článek? Objednejte si newsletter magazínu POLITIQ! Zdarma, odhlášení jedním kliknutím.Potvrďte prosím odběr novinek v doručeném e-mailu. Pokud vám nedorazil, zkontrolujte také schránku spamu.